;

Varese Rrobash

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Varese rrobash, ideale per xhupa, xhakata, kapele, canta etj, me dizanj me 3 kembe qe sigurojne qendrueshmeri, dizanj praktik e pershtatshme per cdo ambient!
Sasia
Raporto

Kodi: #54410

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Dollap

Kontakt

Shperndaje

Varese rrobash, ideale per xhupa, xhakata, kapele, canta etj, me dizanj me 3 kembe qe sigurojne qendrueshmeri, dizanj praktik e pershtatshme per cdo ambient!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.