;

Kuti Dekoruese Murale

(0 Vleresime)

2,190 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Kuti dekoruese per murin, me dizanj modern dhe minimalist, panorame me figura te kendshme per tu vendosur tek automati. Sherben dhe si pikture ne mur, me hapje nga poshte lart, me 3 figura te ndryshme, permasa: 45x35 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kuti dekoruese per murin, me dizanj modern dhe minimalist, panorame me figura te kendshme per tu vendosur tek automati. Sherben dhe si pikture ne mur, me hapje nga poshte lart, me 3 figura te ndryshme, permasa: 45x35 cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.