;

Mbajtese Vezesh

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtesja me e bukur dhe e vecante e vezeve, me rrjetë prej çeliku qe nuk ndryshket dhe doreza per ta transportuar, kapak qeramike me dizanj te lezetshem ne forme pule, madhesia: 23 * 22.5 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtesja me e bukur dhe e vecante e vezeve, me rrjetë prej çeliku qe nuk ndryshket dhe doreza per ta transportuar, kapak qeramike me dizanj te lezetshem ne forme pule, madhesia: 23 * 22.5 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.