;

Mbulesa Per Karrige

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,690 Lekë (-26%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set me 6 mbulesa per karrige.Transformon shtepine tuaj dhe mbron karriget.Hiqen dhe vihen shume kollaj, pershtaten me te gjitha karirget fale materialit elastik. Me dizanj te bukur modern.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 6 mbulesa per karrige.Transformon shtepine tuaj dhe mbron karriget.Hiqen dhe vihen shume kollaj, pershtaten me te gjitha karirget fale materialit elastik. Me dizanj te bukur modern.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.