;

Mbulesa Per Karrige

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,690 Lekë (-26%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set me 6 mbulesa per karrige.Transformon shtepine tuaj dhe mbron karriget.Hiqen dhe vihen shume kollaj, pershtaten me te gjitha karirget fale materialit elastik. Me dizanj te bukur me gjethe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 6 mbulesa per karrige.Transformon shtepine tuaj dhe mbron karriget.Hiqen dhe vihen shume kollaj, pershtaten me te gjitha karirget fale materialit elastik. Me dizanj te bukur me gjethe.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.