;

Set Me 3 Tenxhere

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set me 3 tenxhere gatime, Me nje dizanj modern perfekt per cdo kuzhine, Ndertuar nga material i cilesise se larte veshur me shtrese graniti qe nuk lejon ushqimin te ngjitet, Rezistente ndaj temperaturave te larta, Doreza ergonomike, Me kapake qelqi, Diameter: 16, 18 dhe 20 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 3 tenxhere gatime, Me nje dizanj modern perfekt per cdo kuzhine, Ndertuar nga material i cilesise se larte veshur me shtrese graniti qe nuk lejon ushqimin te ngjitet, Rezistente ndaj temperaturave te larta, Doreza ergonomike, Me kapake qelqi, Diameter: 16, 18 dhe 20 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.