;

Hekur Vertikal

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Hekur vertikal, ideale per largimin e rrudhave nga cdo pelhure, me sterilizim per ta larguar edhe papasterite e mundshme, avull i fuqishem, depozite uji transparente, kaq praktik ne perdorim, perfekt per udhetime, ne shtepi apo ne zyre, fuqia: 1200 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Hekur vertikal, ideale per largimin e rrudhave nga cdo pelhure, me sterilizim per ta larguar edhe papasterite e mundshme, avull i fuqishem, depozite uji transparente, kaq praktik ne perdorim, perfekt per udhetime, ne shtepi apo ne zyre, fuqia: 1200 W.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.