;

Set Dritash Per Pasqyre

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Set me 10 drita per pasqyre, ideale per ti vendour ne cdo pasqyre duke permiresuar ndricimin, me modalitete te ndryshme te ngjyrave, dizanj te stilit te kohes, 3 efekte dinamike ndriçimi RGB, janë jashtëzakonisht të lehta, të thjeshta dhe të përshtatshme për t’u instaluar, Ju mund të perfundoni procesin e make-up më shpejt me këto drita të ndritshme, me pult komandimi, Temperatura e ngjyrës: 6500K, Ideale per shtepi, studiot dhe sallonet e bukurise.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 10 drita per pasqyre, ideale per ti vendour ne cdo pasqyre duke permiresuar ndricimin, me modalitete te ndryshme te ngjyrave, dizanj te stilit te kohes, 3 efekte dinamike ndriçimi RGB, janë jashtëzakonisht të lehta, të thjeshta dhe të përshtatshme për t’u instaluar, Ju mund të perfundoni procesin e make-up më shpejt me këto drita të ndritshme, me pult komandimi, Temperatura e ngjyrës: 6500K, Ideale per shtepi, studiot dhe sallonet e bukurise.

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.