;

Friteze Me Ajer

(0 Vleresime)

6,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Friteze per ju qe keni nevoje nje te tille ne kuzhinen tuaj, Dizenjuar per gatime te shendetshem me ajer, Perfekte per përgatitjen e një shumëllojshmëri ushqimesh te preferuara pa vaj si: patatet e skuqura, mishi i pules e shume te tjera, Ajer i nxehte qe shperndahet ne menyre te barabarte ne 360 grade duke mundesuar pjekje uniforme, ndertuar nga material i cili nuk ngjit ushqimin, Kapaciteti: 2.6 liter, Fuqia: 1300 W. Ideale per gatimet tuaja ne familje.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Friteze per ju qe keni nevoje nje te tille ne kuzhinen tuaj, Dizenjuar per gatime te shendetshem me ajer, Perfekte per përgatitjen e një shumëllojshmëri ushqimesh te preferuara pa vaj si: patatet e skuqura, mishi i pules e shume te tjera, Ajer i nxehte qe shperndahet ne menyre te barabarte ne 360 grade duke mundesuar pjekje uniforme, ndertuar nga material i cili nuk ngjit ushqimin, Kapaciteti: 2.6 liter, Fuqia: 1300 W. Ideale per gatimet tuaja ne familje.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.