;

Tenxhere Me Presion

(0 Vleresime)

5,490 Lekë 6,990 Lekë (-21%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Tenxhere Me Presion Fresh Cooker Kodi: VP1167, mundëson gatim më të shpejtë, të sigurt dhe të shëndetshëm nën presion të ulët. Per gatimin e cdo lloj ushqimi duke mos humbur vitaminat dhe mineralet e nevojshme, Në të njëjtën kohë, mund ta përdorni edhe për mënyrën e zakonshme të gatimit, me ose pa kapak. Do të zvogëlojë kohën tuaj të gatimit me më shumë se gjysmën dhe do të kursejë deri në 70% të energjisë. Ushqimi nuk ngjitet në fund të tenxhere për shkak të veshjes minerale jo-ngjitëse, material alumini, mund të kontrolloni shijen, të shtoni përbërës ose të përzieni në çdo kohë duke ngritur kapakun, dimensione: 40 x 24 x 19,5 cm. Kapaciteti: 5 liter.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tenxhere Me Presion Fresh Cooker Kodi: VP1167, mundëson gatim më të shpejtë, të sigurt dhe të shëndetshëm nën presion të ulët. Per gatimin e cdo lloj ushqimi duke mos humbur vitaminat dhe mineralet e nevojshme, Në të njëjtën kohë, mund ta përdorni edhe për mënyrën e zakonshme të gatimit, me ose pa kapak. Do të zvogëlojë kohën tuaj të gatimit me më shumë se gjysmën dhe do të kursejë deri në 70% të energjisë. Ushqimi nuk ngjitet në fund të tenxhere për shkak të veshjes minerale jo-ngjitëse, material alumini, mund të kontrolloni shijen, të shtoni përbërës ose të përzieni në çdo kohë duke ngritur kapakun, dimensione: 40 x 24 x 19,5 cm. Kapaciteti: 5 liter.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.