;

Karikues Telefoni Me Wireless

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,990 Lekë (-33%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Karikues i vecante telefoni me wireless Kodi: VP1140 Dizenjuar kryesisht per karikimin e telefonit tuaj gjate kohes qe udhetoni me makine dhe ngeleni pa bateri, Tekonologji e karikimit me vale pasi eshte e paisur me sensor, mjafton vetëm te vendosni telefonin tuaj dhe do ngarkohet automatikisht, kundra mbinxehjes dhe mbingarkeses, Mund ta vendosin mbi kroskot, te ajri i makines apo xham, rrotullohet 360 gradë, mundeson 20 % karikim me te shpejte, ideale per te gjitha telefonat qe suportojne karikimin me wireless
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Karikues i vecante telefoni me wireless Kodi: VP1140 Dizenjuar kryesisht per karikimin e telefonit tuaj gjate kohes qe udhetoni me makine dhe ngeleni pa bateri, Tekonologji e karikimit me vale pasi eshte e paisur me sensor, mjafton vetëm te vendosni telefonin tuaj dhe do ngarkohet automatikisht, kundra mbinxehjes dhe mbingarkeses, Mund ta vendosin mbi kroskot, te ajri i makines apo xham, rrotullohet 360 gradë, mundeson 20 % karikim me te shpejte, ideale per te gjitha telefonat qe suportojne karikimin me wireless

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.