;

Karikues Telefoni Me Wireless

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,990 Lekë (-33%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Karikues i vecante telefoni me wireless Kodi: VP1156, Ideal per te mbajtur telefonin tuaj dhe karikuar ate pa nevojen e kabllos, Tekonologji e karikimit me vale pasi eshte e paisur me sensor, mjafton vetëm te vendosni telefonin tuaj dhe do ngarkohet automatikisht, Treguesi inteligjent LED ju informon kur telefoni është i ngarkuar, pasi të ketë mbaruar karikimi, dritat e ndezura fiken plotësisht. Kundra mbinxehjes dhe mbingarkeses, mundeson 20 % karikim me te shpejte, i pershtatshem per te gjitha telefonat qe suportojne karikimin me wireless.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Karikues i vecante telefoni me wireless Kodi: VP1156, Ideal per te mbajtur telefonin tuaj dhe karikuar ate pa nevojen e kabllos, Tekonologji e karikimit me vale pasi eshte e paisur me sensor, mjafton vetëm te vendosni telefonin tuaj dhe do ngarkohet automatikisht, Treguesi inteligjent LED ju informon kur telefoni është i ngarkuar, pasi të ketë mbaruar karikimi, dritat e ndezura fiken plotësisht. Kundra mbinxehjes dhe mbingarkeses, mundeson 20 % karikim me te shpejte, i pershtatshem per te gjitha telefonat qe suportojne karikimin me wireless.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.