;

Karikues Telefoni Me Wireless

(0 Vleresime)

1,790 Lekë 3,990 Lekë (-55%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Karikues i vecante me wireless Kodi: VP1155, Dizenjuar kryesisht per karikimin e telefonit tuaj gjate kohes qe udhetoni me makine dhe ngeleni pa bateri, Tekonologji e karikimit me vale pasi eshte e paisur me sensor, mjafton vetëm te vendosni telefonin tuaj dhe do ngarkohet automatikisht, kundra mbinxehjes dhe mbingarkeses, Mund ta vendosin mbi kroskot apo xham, mundeson 20 % karikim me te shpejte, ideale per te gjitha telefonat qe suportojne karikimin me wireless.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Karikues i vecante me wireless Kodi: VP1155, Dizenjuar kryesisht per karikimin e telefonit tuaj gjate kohes qe udhetoni me makine dhe ngeleni pa bateri, Tekonologji e karikimit me vale pasi eshte e paisur me sensor, mjafton vetëm te vendosni telefonin tuaj dhe do ngarkohet automatikisht, kundra mbinxehjes dhe mbingarkeses, Mund ta vendosin mbi kroskot apo xham, mundeson 20 % karikim me te shpejte, ideale per te gjitha telefonat qe suportojne karikimin me wireless.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.