;

Set Jorgani Per Femije Meow

(0 Vleresime)

2,290 Lekë 2,890 Lekë (-21%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Set jorgan dhe jastek per femije Meow Kodi: VP1192, dizenjuar per foshnjat ne muajt e pare te lindjes, material 100 % pambuk i pazbardhur, parandalon djersitjen dhe rrit ajrosjen. Dimensione: 100 x 140 cm jorgani dhe 40 x 60 cm jasteku.
Sasia
Raporto

Kodi: #54241

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Jorgan

Kontakt

Shperndaje

Set jorgan dhe jastek per femije Meow Kodi: VP1192, dizenjuar per foshnjat ne muajt e pare te lindjes, material 100 % pambuk i pazbardhur, parandalon djersitjen dhe rrit ajrosjen. Dimensione: 100 x 140 cm jorgani dhe 40 x 60 cm jasteku.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.