;

Set Lugesh Caji

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set me 6 luge te vogla, kaq i nevojshem per perdorim ne kuzhinen tuaj, material inoksi qe nuk nxihen, me nje dizanj te bukur dhe elegant
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 6 luge te vogla, kaq i nevojshem per perdorim ne kuzhinen tuaj, material inoksi qe nuk nxihen, me nje dizanj te bukur dhe elegant

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.