;

Mushama Shiu

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Mushama shiu, ideale per mbrojtjen tuaj gjate diteve me shi ne menyre qe te mos lageni, me kapuc me strehe qe uji te mos ju bie ne fytyre, dizanj i gjere komod per ju ecni me bicikleta, motor, skuter apo karroca, material pvc qe nuk deperton ujin. Ne ngjyra te ndryshme.
Sasia
Raporto

Kodi: #54057

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Xhupa

Kontakt

Shperndaje

Mushama shiu, ideale per mbrojtjen tuaj gjate diteve me shi ne menyre qe te mos lageni, me kapuc me strehe qe uji te mos ju bie ne fytyre, dizanj i gjere komod per ju ecni me bicikleta, motor, skuter apo karroca, material pvc qe nuk deperton ujin. Ne ngjyra te ndryshme.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.