;

Thekse Buke

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Thekse buke, Perfekte per ju qe pelqeni buken e thekur, Me 2 xhepa per thekjen e 2 fetave buke ne te njeten kohe, Me nivele te ndryshme thekje, Pajisur edhe me buton Stop per ndalim te menjehershem, me mbrojtje te sigurt, Fuqia: 750 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #54019

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Thekese

Kontakt

Shperndaje

Thekse buke, Perfekte per ju qe pelqeni buken e thekur, Me 2 xhepa per thekjen e 2 fetave buke ne te njeten kohe, Me nivele te ndryshme thekje, Pajisur edhe me buton Stop per ndalim te menjehershem, me mbrojtje te sigurt, Fuqia: 750 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.