;

Varese Rrobash Metalike

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Varese rrobash metalike, me 6 hapesira te posacme per te varur shallin, kapelen dhe cdo veshje qe ju doni, dizanj i bukur me shkrimin “Nice day”, gjen vend lehtesisht tek cdo dere e shtepise suaj, ne ngjyre te zeze dhe te bardhe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Varese rrobash metalike, me 6 hapesira te posacme per te varur shallin, kapelen dhe cdo veshje qe ju doni, dizanj i bukur me shkrimin “Nice day”, gjen vend lehtesisht tek cdo dere e shtepise suaj, ne ngjyre te zeze dhe te bardhe.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.