;

Filter Per Xhamat e Makines

(0 Vleresime)

490 Lekë 990 Lekë (-51%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Filter mbrojtes per xhamat e makines, shmang pluhurin, ujin dhe njollat per te patur pamje perfekte nga pasqyra, ju mundeson xhama te paster pa pike shiu, qe te udhetoni te sigurt ne ditet me shi, madhesia: 100 x 150 mm.
Sasia
Raporto

Kodi: #53765

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Filter mbrojtes per xhamat e makines, shmang pluhurin, ujin dhe njollat per te patur pamje perfekte nga pasqyra, ju mundeson xhama te paster pa pike shiu, qe te udhetoni te sigurt ne ditet me shi, madhesia: 100 x 150 mm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.