;

Depilator Me Pe

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,490 Lekë (-34%)

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Depilator me pe Browns, Ideal per te gjitha femrat qe kane probleme me pushin dhe qimet e padeshiruar ne fytyre, Mjaft prakik dhe efektiv, i lehte per tu perdorur. Ne paketim vjen se bashku me fishen e karikimit.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Depilator me pe Browns, Ideal per te gjitha femrat qe kane probleme me pushin dhe qimet e padeshiruar ne fytyre, Mjaft prakik dhe efektiv, i lehte per tu perdorur. Ne paketim vjen se bashku me fishen e karikimit.

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.