;

Kreher Per Meshkuj

(0 Vleresime)

790 Lekë 990 Lekë (-20%)

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Kreher flokesh, Dizenjuar per perdorim nga meshkujt, Ideale per te shtrire floket, I pershtatshem gjithashtu edhe per krehjen e mjekres, Ngrohet në 15 sekonda pas ndezjes, Nivele te rregullueshme te temperatures: 160 ° C-180 ° C, Efekti i cili mund të zgjasë gjatë tërë ditës, Dorezë portative dhe ergonomike për kapje të rehatshme, gjatesia e kabullit: 120 cm, Dimensionet: 19 * 4 * 3cm, e palosur: 12 * 5 * 4cm. .
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kreher flokesh, Dizenjuar per perdorim nga meshkujt, Ideale per te shtrire floket, I pershtatshem gjithashtu edhe per krehjen e mjekres, Ngrohet në 15 sekonda pas ndezjes, Nivele te rregullueshme te temperatures: 160 ° C-180 ° C, Efekti i cili mund të zgjasë gjatë tërë ditës, Dorezë portative dhe ergonomike për kapje të rehatshme, gjatesia e kabullit: 120 cm, Dimensionet: 19 * 4 * 3cm, e palosur: 12 * 5 * 4cm. .

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.