;

Mbulese Per Sediljen e Makines

(0 Vleresime)

1,190 Lekë 1,990 Lekë (-40%)

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Mbulese sendilje per makine, dizenjuar qe te mbani paster makinen tuaj nga papasteritite e ndryshme dhe lageshtira, ideale kur merrni me vete ne udhetime edhe miqte tuaj te vegjel, Material cilesore, Paisur me rripa te sigur qe vendosen tek koka e sendiljeve, Teper komode dhe e rehatshme, I pershtatet te gjitha makinave.
Sasia
Raporto

Kodi: #53679

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Mbulese sendilje per makine, dizenjuar qe te mbani paster makinen tuaj nga papasteritite e ndryshme dhe lageshtira, ideale kur merrni me vete ne udhetime edhe miqte tuaj te vegjel, Material cilesore, Paisur me rripa te sigur qe vendosen tek koka e sendiljeve, Teper komode dhe e rehatshme, I pershtatet te gjitha makinave.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.