;

Kostum Per Femra

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kostum sportiv per femra, Me 2 pjese: bluze golf + tuta, dizanj i bukur modern, material cilesor, ne ngjyrat: i zi dhe i bardhe, masat: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #53512

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Veshje Sportive

Kontakt

Shperndaje

Kostum sportiv per femra, Me 2 pjese: bluze golf + tuta, dizanj i bukur modern, material cilesor, ne ngjyrat: i zi dhe i bardhe, masat: S-2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.