;

Xhup Per Femra

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Xhup i gjate per femra, dizanj i bukur modern me kapuc dhe xhepa, material cilesor qe ju mban ngrohte, ne 4 ngjyra te ndryshme, masat: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #53505

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Xhupa

Kontakt

Shperndaje

Xhup i gjate per femra, dizanj i bukur modern me kapuc dhe xhepa, material cilesor qe ju mban ngrohte, ne 4 ngjyra te ndryshme, masat: S-2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.