;

Set Per Femra

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set per femra, nje kombinim ideal per stinen: Fund + gjysmegolf, fundi ka detajin e bukur me carje ne anesore, super materiale, ngjyra te ndryshme, Masat: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #53486

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Veshje Set

Kontakt

Shperndaje

Set per femra, nje kombinim ideal per stinen: Fund + gjysmegolf, fundi ka detajin e bukur me carje ne anesore, super materiale, ngjyra te ndryshme, Masat: S-2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.