;

Organizues Per Tualetin

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Organizuese multifunksionale per tualetin, Me hapesire te bollshme per kremerat dhe furcet e dhembeve te cilat mbyllen me kapak per sigurine e higjenes maksimale, ngjitet lehtesisht ne mur. Dimensionet: 32x31x13 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #53392

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Organizuese multifunksionale per tualetin, Me hapesire te bollshme per kremerat dhe furcet e dhembeve te cilat mbyllen me kapak per sigurine e higjenes maksimale, ngjitet lehtesisht ne mur. Dimensionet: 32x31x13 cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.