;

Fshese Pastrimi

(0 Vleresime)

5,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Fshese pastrimi, idealja per pastrimin e dyshemeve te shtepise suaj pa mundim, lani dhe thani ne te njeten kohe, me 250 rrotullime ne minute, dizanj me 2 disqe me lecken pastruese mikrofiber te cilat pastrojne dhe lustrojne siperfaqet tuaja, me drite LED per te pare me mire vendin ku pastroni dhe qe te mos ju shpetoje asnje papasteriti, rrotullohet ne 180 garde per te arritur edhe zonat me te veshtira, me rezervuar per mbajtjen e detergjentit, Gjatesia e kabullit: 4 m, Fuqia: 80 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese pastrimi, idealja per pastrimin e dyshemeve te shtepise suaj pa mundim, lani dhe thani ne te njeten kohe, me 250 rrotullime ne minute, dizanj me 2 disqe me lecken pastruese mikrofiber te cilat pastrojne dhe lustrojne siperfaqet tuaja, me drite LED per te pare me mire vendin ku pastroni dhe qe te mos ju shpetoje asnje papasteriti, rrotullohet ne 180 garde per te arritur edhe zonat me te veshtira, me rezervuar per mbajtjen e detergjentit, Gjatesia e kabullit: 4 m, Fuqia: 80 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.