;

Mbajtese Termike Makine

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese termike per makine Kodi: KK-258, ideale per te mabjtur pijet e freksketa gjate udhetime te ndryshme, me disa xhepa rrjete per mbajtjen e aksesoreve te tjere te ndryshem, Material rezistent ndaj ujit dhe njollave, xhepat mund të zgjerohen, përshtatet në të gjitha makinat.
Sasia
Raporto

Kodi: #53207

Kategori:Aksesore Makinash, Elektronike, Audio

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese termike per makine Kodi: KK-258, ideale per te mabjtur pijet e freksketa gjate udhetime te ndryshme, me disa xhepa rrjete per mbajtjen e aksesoreve te tjere te ndryshem, Material rezistent ndaj ujit dhe njollave, xhepat mund të zgjerohen, përshtatet në të gjitha makinat.

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.