;

Radio BAOFENG BF-888S

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Radio BAOFENG BF-888S, Kodi: K13-412 , mundesojne ne menyre perfekte komunikimin ne distance, Kapaciteti i kanaleve: 16. Brezi i frekuencës: UHF 400-470 MHz. Komunikimi i vijës: 1-3 km. Bateria: 1500 mAh Li-ion.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Radio BAOFENG BF-888S, Kodi: K13-412 , mundesojne ne menyre perfekte komunikimin ne distance, Kapaciteti i kanaleve: 16. Brezi i frekuencës: UHF 400-470 MHz. Komunikimi i vijës: 1-3 km. Bateria: 1500 mAh Li-ion.

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.