;

Kamera Ambienti

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Kamera per monitorimin e ambientit tuaj Kodi: KK-35, Me kënd të plotë të shikimit kënd ju mundëson të monitoroni ambjentin ne 180 grade, ofron pamje me cilesi te larte HD dhe rezolucion 1280 * 960 pixel. Mbështetje 2.4G dhe suporton kartë mikro SD 32GB, Këndi i shikimit: Horizontale 0 ~ 180 ° dhe Vertikale -90 ° ~ 90 °, Distanca: 5-10m, Fuqia: 3W .
Sasia
Raporto

Kodi: #53201

Kategori:Elektronika, It, KAMERA SURVEJIMI

Kontakt

Shperndaje

Kamera per monitorimin e ambientit tuaj Kodi: KK-35, Me kënd të plotë të shikimit kënd ju mundëson të monitoroni ambjentin ne 180 grade, ofron pamje me cilesi te larte HD dhe rezolucion 1280 * 960 pixel. Mbështetje 2.4G dhe suporton kartë mikro SD 32GB, Këndi i shikimit: Horizontale 0 ~ 180 ° dhe Vertikale -90 ° ~ 90 °, Distanca: 5-10m, Fuqia: 3W .

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.