;

Hekur Vertikal Haeger

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Hekur Vertikal Haeger Modeli: HG-1278, Dizenjuar per hekurosje vertikale te rrobave per te bere me te lehte dhe pa mundim kete proces, Ofron mundesine e hekurosjes me avull per te larguar edhe rrudhat me te veshtira, I pershtatshem per cdo lloje pelhure, Mund te hekurosni edhe perdet, Nxehet dhe eshte gati ne vetem pak sekonda, Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 300 ml, Fuqia 1500 W, Portativ cka ju jep mundesine ta levizni dhe perdorni ne cdo ambient.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Hekur Vertikal Haeger Modeli: HG-1278, Dizenjuar per hekurosje vertikale te rrobave per te bere me te lehte dhe pa mundim kete proces, Ofron mundesine e hekurosjes me avull per te larguar edhe rrudhat me te veshtira, I pershtatshem per cdo lloje pelhure, Mund te hekurosni edhe perdet, Nxehet dhe eshte gati ne vetem pak sekonda, Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 300 ml, Fuqia 1500 W, Portativ cka ju jep mundesine ta levizni dhe perdorni ne cdo ambient.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.