;

Varg Bredhi Krishtlindjesh me Drita

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Dege bredhi, ideale per te zbukuruar ambientit tuaj gjate festave te Krishtlindjes dhe Vitit Te Ri,me drita shumengjyreshe cka e ben me te bukur. gjatesia: 2.7 m.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Dege bredhi, ideale per te zbukuruar ambientit tuaj gjate festave te Krishtlindjes dhe Vitit Te Ri,me drita shumengjyreshe cka e ben me te bukur. gjatesia: 2.7 m.

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.