;

Termus Shishe

(0 Vleresime)

1,190 Lekë 3,990 Lekë (-70%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Termus shishe Kodi: VP0301, me kapacitet 500 ml, ruan temperaturën e nxhehtë të lëngjeve deri në 12 orë, si dhe temperaturen e ftohtë deri në 24 orë falë shtresave alumini dhe termike nga të cilat përbehet. Ideale për ata që marrin pije në punë, si dhe në palestër, ngjyre roze.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Termus shishe Kodi: VP0301, me kapacitet 500 ml, ruan temperaturën e nxhehtë të lëngjeve deri në 12 orë, si dhe temperaturen e ftohtë deri në 24 orë falë shtresave alumini dhe termike nga të cilat përbehet. Ideale për ata që marrin pije në punë, si dhe në palestër, ngjyre roze.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.