;

Mbrojtese Silikoni

(0 Vleresime)

250 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Mbrojtese Silikoni, mund ta vendosni te dorezat e dyerve dhe te mbroni murin nga perplasjet e dyerve, Muri juaj do duket si i ri gjjthmone, sidomos pasi e keni lyer, perdoret dhe per te mbajtur furcen ne mur apo per te mbajtur celularin ne tavoline, e ngjyra te ndryshme: jeshile e hapur dhe e mbyllur, kafe dhe blu.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbrojtese Silikoni, mund ta vendosni te dorezat e dyerve dhe te mbroni murin nga perplasjet e dyerve, Muri juaj do duket si i ri gjjthmone, sidomos pasi e keni lyer, perdoret dhe per te mbajtur furcen ne mur apo per te mbajtur celularin ne tavoline, e ngjyra te ndryshme: jeshile e hapur dhe e mbyllur, kafe dhe blu.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.