;

Set Peshqir Kuzhine

(0 Vleresime)

316 Lekë 450 Lekë (-30%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Set me 2 peshqir, Kodi: VP0236, ideale per perdorim ne kuzhine, permasa: 40 x 40 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #52975

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tekstile, Peshqirë

Kontakt

Shperndaje

Set me 2 peshqir, Kodi: VP0236, ideale per perdorim ne kuzhine, permasa: 40 x 40 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.