;

Kapese Batanijesh

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Kapese per mbajtjen e batanijeve apo jorganeve, ato mbajne batanijen duke e fiksur dhe mos lejuar qe ajo te rreshqase, material plastike, vijne ne nje kuti e cila permban 6 cope.
Sasia
Raporto

Kodi: #52902

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Kapese per mbajtjen e batanijeve apo jorganeve, ato mbajne batanijen duke e fiksur dhe mos lejuar qe ajo te rreshqase, material plastike, vijne ne nje kuti e cila permban 6 cope.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.