;

Mbajtese Lugesh Dhe Pirunjesh

(0 Vleresime)

490 Lekë 790 Lekë (-38%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Organizuesi i duhur ne kuzhinen tuaj, me dizanj me 4 shtresa ideal per mbajtjen e lugeve dhe pirunjeve te medhenj dhe te vegjel, qe ti keni gjithmone ne rregull ne sirtarin e tyre, dimensione: 39.6 x 5.5 x 11 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Organizuesi i duhur ne kuzhinen tuaj, me dizanj me 4 shtresa ideal per mbajtjen e lugeve dhe pirunjeve te medhenj dhe te vegjel, qe ti keni gjithmone ne rregull ne sirtarin e tyre, dimensione: 39.6 x 5.5 x 11 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.