;

Golf Body Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Golf ne stil body per femra, kaq i bukur per ta kombinuar me gjithcka, super material, ngjyrat: e bardhe, pana dhe e zeze. Masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #52779

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Golf ne stil body per femra, kaq i bukur per ta kombinuar me gjithcka, super material, ngjyrat: e bardhe, pana dhe e zeze. Masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.