;

Kostum Per Femra

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kostum per femra, praktik me nje dizanj modern, material cilesor, ne ngjyrat: gri dhe i bardhe, masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #52771

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Veshje Set

Kontakt

Shperndaje

Kostum per femra, praktik me nje dizanj modern, material cilesor, ne ngjyrat: gri dhe i bardhe, masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.