;

Fshese Pastrimi

(0 Vleresime)

3,990 Lekë 4,990 Lekë (-20%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Fshese pastrimi,ideale per pastrimin ne menyren me praktike dhe pa lodhje te dyshemeve te shtepise suaj, lan dhe than ne te njeten kohe, me kapacitet te rezervuarit te ujit: 150 ml, Këndi i rrotullimit: 360 gradë, kapaciteti i baterise: 2000mah, Koha e karikimit: 3-4 orë, Koha e përdorimit: 60-90 minuta, Fuqia: 18 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese pastrimi,ideale per pastrimin ne menyren me praktike dhe pa lodhje te dyshemeve te shtepise suaj, lan dhe than ne te njeten kohe, me kapacitet te rezervuarit te ujit: 150 ml, Këndi i rrotullimit: 360 gradë, kapaciteti i baterise: 2000mah, Koha e karikimit: 3-4 orë, Koha e përdorimit: 60-90 minuta, Fuqia: 18 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.