;

Canta e Doktorit

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Canta e doktorit, nje set lodrash kaq argetues per te gjithe mjeket e vegjel, permban te gjithe mjetet e punes qe i duhen nje doktori si stetoskop, syze, shiringe, gershere, kutine e ndihmes se shpejte e shume te tjera, ndertuar nga materiale te sigurta per shendetin e femijes, ne ngjyre blu per djemte dhe roze per vajzat.
Sasia
Raporto

Kodi: #52614

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Canta e doktorit, nje set lodrash kaq argetues per te gjithe mjeket e vegjel, permban te gjithe mjetet e punes qe i duhen nje doktori si stetoskop, syze, shiringe, gershere, kutine e ndihmes se shpejte e shume te tjera, ndertuar nga materiale te sigurta per shendetin e femijes, ne ngjyre blu per djemte dhe roze per vajzat.

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.