;

Leter Ngjitese

(0 Vleresime)

790 Lekë 1,290 Lekë (-39%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Leter ngjitese ideale per perdorim ne kuzhine, mund ta ngjisni lehtesisht ne mur apo dollapet e kuzhines, rezistente ndaj ujit dhe vajit duke mbrojtur ne kete menyre siperfaqet tuaja, dizanj i bukur qe do i jape nje pamje moderne kuzhines suaj, me permasa: 500*30 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Leter ngjitese ideale per perdorim ne kuzhine, mund ta ngjisni lehtesisht ne mur apo dollapet e kuzhines, rezistente ndaj ujit dhe vajit duke mbrojtur ne kete menyre siperfaqet tuaja, dizanj i bukur qe do i jape nje pamje moderne kuzhines suaj, me permasa: 500*30 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.