;

Kuti Kozmetike

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Kuti kozmetike, me dizanj me 2 kate e duhura per mbajtjen e pecetave te pastrimit te pambukut, buzekuq apo te tjera sipas deshires, material arkilik me dizanj transparent, paisur edhe me kapak per mbrojtjen e produkteve tuaja, e duhura per te sistemuar dhe kursyer hapsiren ne tryezen tuaj te kozmetikes.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kuti kozmetike, me dizanj me 2 kate e duhura per mbajtjen e pecetave te pastrimit te pambukut, buzekuq apo te tjera sipas deshires, material arkilik me dizanj transparent, paisur edhe me kapak per mbrojtjen e produkteve tuaja, e duhura per te sistemuar dhe kursyer hapsiren ne tryezen tuaj te kozmetikes.

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.