;

Xiaomi Redmi 9 (32 GB 3 GB RAM)

(0 Vleresime)

17,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Xiaomi Redmi 9, Telefoni me përmasa 163,3 x 77 x 9,1 mm. Pjesa e përparme e tij eshte prej xhami (Gorilla Glass 3), mbrapa plastike dhe me kornizë plastike. Funksionon me SIM te dyfishte (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë). Ka nje ekran me madhesi 6,53 inç, 104,4 cm 2 dhe me rezolucion 1080 x 2340 piksel. Me memorie qe arrin 32 GB 3 GB RAM. I pajisur me sensoret gjurmë gishtash (montuar në pjesën e pasme), akselerometër, afërsi dhe busull. Bateria e tij eshte 5020 mAh, e palevizshme, karikohet shpejt 18W dhe ka qendrueshmeri 131h.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Xiaomi Redmi 9, Telefoni me përmasa 163,3 x 77 x 9,1 mm. Pjesa e përparme e tij eshte prej xhami (Gorilla Glass 3), mbrapa plastike dhe me kornizë plastike. Funksionon me SIM te dyfishte (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë). Ka nje ekran me madhesi 6,53 inç, 104,4 cm 2 dhe me rezolucion 1080 x 2340 piksel. Me memorie qe arrin 32 GB 3 GB RAM. I pajisur me sensoret gjurmë gishtash (montuar në pjesën e pasme), akselerometër, afërsi dhe busull. Bateria e tij eshte 5020 mAh, e palevizshme, karikohet shpejt 18W dhe ka qendrueshmeri 131h.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.