;

Pizhama Per Femra

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Pizhama per femra, me dizanj te bukur, material i bute velvet, masat: S-3XL. Ne ngjyrat: te kuqe, blu dhe gri.
Sasia
Raporto

Kodi: #52353

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Rroba Gjumi

Kontakt

Shperndaje

Pizhama per femra, me dizanj te bukur, material i bute velvet, masat: S-3XL. Ne ngjyrat: te kuqe, blu dhe gri.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.