;

Doogee X10

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Doogee X10, Telefoni me përmasa 146.8 x 73.9 x 9.8 mm. Ka nje ekran me madhesi 5 inç dhe me rezolucion 480 x 854 piksel. Me memorie qe arrin 8GB. Me bateri te palevizshme 3,360 mAh dhe qe karikohet shpejt.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Doogee X10, Telefoni me përmasa 146.8 x 73.9 x 9.8 mm. Ka nje ekran me madhesi 5 inç dhe me rezolucion 480 x 854 piksel. Me memorie qe arrin 8GB. Me bateri te palevizshme 3,360 mAh dhe qe karikohet shpejt.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.