;

Doogee X60L

(0 Vleresime)

10,990 Lekë 11,490 Lekë (-4%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Doogee X60L, Telefoni me përmasa 15,5 x 7,69 x 0,87 cm. Ka nje ekran me madhesi 5,5 inç dhe me rezolucion 1440 x 720 piksel. Me memorie qe arrin 16GB (2GB RAM). Me bateri te levizshme 3.300 mAh dhe qe karikohet shpejt.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Doogee X60L, Telefoni me përmasa 15,5 x 7,69 x 0,87 cm. Ka nje ekran me madhesi 5,5 inç dhe me rezolucion 1440 x 720 piksel. Me memorie qe arrin 16GB (2GB RAM). Me bateri te levizshme 3.300 mAh dhe qe karikohet shpejt.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.