;

Smartwatch Per Femije GM8

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Smartwatch Per Femije GM8, Fale numrit te madh te funksioneve ju jep mundesine te kontrolloni femijen tuaj ne cdo moment te dites, Mund te shikoni vendodhjen e tyre fale GPS dhe ta telefononi ne cdo moment, përveç alarmit, kohëmatësit dhe kronometrit, ora inteligjente për fëmijë gjithashtu ka edhe lojera argetuese, Kapaciteti i baterise : 400mAh, suporton karte SIM, rrip silikoni me dizanj te bukur, rezistente edhe ndaj ujit, Mund ta përdorin atë si një orë të rregullt dhe do të bëhet një mjet shume i mire komunikimi mes jush dhe fëmijës suaj. Ne ngjyrat: roze per gocat dhe blu per cunat. Me flashlight dhe kamera.
Sasia
Raporto

Kodi: #52176

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Smartwatch Per Femije GM8, Fale numrit te madh te funksioneve ju jep mundesine te kontrolloni femijen tuaj ne cdo moment te dites, Mund te shikoni vendodhjen e tyre fale GPS dhe ta telefononi ne cdo moment, përveç alarmit, kohëmatësit dhe kronometrit, ora inteligjente për fëmijë gjithashtu ka edhe lojera argetuese, Kapaciteti i baterise : 400mAh, suporton karte SIM, rrip silikoni me dizanj te bukur, rezistente edhe ndaj ujit, Mund ta përdorin atë si një orë të rregullt dhe do të bëhet një mjet shume i mire komunikimi mes jush dhe fëmijës suaj. Ne ngjyrat: roze per gocat dhe blu per cunat. Me flashlight dhe kamera.

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.