;

Xhup Per Femra

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Xhup i gjate per femra, me dizanj te bukur modern Balenciaga, super material qe ju mban ngrohte, Ne ngjyra te ndryshme. Masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #51990

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Xhupa

Kontakt

Shperndaje

Xhup i gjate per femra, me dizanj te bukur modern Balenciaga, super material qe ju mban ngrohte, Ne ngjyra te ndryshme. Masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.