;

Pallto Per Femra

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pallto per femra, Teper stil dhe moderne, Material i plote dhe i ngrohte, Ne ngjyrat: e kuqe, kafe, roze, e zeze dhe blu, Masat: standarte.
Sasia
Raporto

Kodi: #51702

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Pallto

Kontakt

Shperndaje

Pallto per femra, Teper stil dhe moderne, Material i plote dhe i ngrohte, Ne ngjyrat: e kuqe, kafe, roze, e zeze dhe blu, Masat: standarte.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.